GKS Grom - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

GROM Poczesna Płomień Borowe
GROM Poczesna 4:0 Płomień Borowe
2017-04-08, 16:00:00
     
mecz towarzyski

Treningi i mecze

TRENINGI

SENIORZY

Wtorek (17.30) - Orlik (Huta Stara B)

Czwartek (17.30) - boisko

------------------------------------------------

TRAMPKARZE

Wtorek (17.00) - boisko

Czwartek (17.00) - boisko

 

Przekaż 1%

ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOK'A

 

Ankiety

Czy Grom zdoła zdobyć więcej punktów niż na jesień - (5 punktów)

Logowanie

Losowa galeria

Turniej piłki nożnej halowej - Olsztyn 2012
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 49, wczoraj: 91
ogółem: 1 636 735

statystyki szczegółowe

Kalendarium

28

04-2017

piątek

29

04-2017

sobota

30

04-2017

niedziela

01

05-2017

pon.

02

05-2017

wtorek

03

05-2017

środa

04

05-2017

czwartek

Klub wspierają

                    

  

 

 

Wydarzenia

Trampkarze z drugą porażką

  • autor: Luk1313, 2017-04-15 15:15

Grom Poczesna

0 (0):(3) 5

Płomień Borowe

 

Relacja w rozwinięciu...


Aktualności

Przekaż 1 %

  • autor: sly1313, 2017-04-30 16:32

Rozlicz razem z nami podatek dochodowy za 2016r i przekaz 1% za pomocą naszej aplikacji (do pobrania w rozwinięciu).


Koniec przygotowań na szóstkę z plusem!

  • autor: Luk1313, 2017-04-08 19:25

Grom Poczesna

4 (1):(0) 0

Płomień Borowe

 

Bramki dla Gromu:

1:0 - Bartłomiej Kędzia (Damian Tomala)

2:0 - Bartłomiej Kędzia (Łukasz Ujma)

3:0 - Krzysztof Schab (Bartłomiej Kędzia)

4:0 - Jacek Sady (Jakub Gagat)

W meczu zaprezentowali się:

Mateusz Bielawski, Bartosz Kaźmierczak, Jacek Sady, Patryk Kłoda, Aureliusz Nierobiś, Łukasz Ujma, Krzysztof Schab, Radosław Skrzypczak, Damian Tomala, Mateusz Krakowian, Piotr Krzemiński, Mateusz Żukiewicz, Błażej Romański, Bartłomiej Kędzia, Jakub Gagat, Bartosz Caban i Mateusz Kaźmierczak.

Rolę sędziego przejęli - Jacek Sady i Piotr Krzemiński!

Relacja w rozwinięciu...


Trampkarze przegrywają!

  • autor: Luk1313, 2017-04-08 19:23

Lotnik Kościelec

3 (1):(0) 0

Grom Poczesna

 

Relacja w rozwinięciu...


Trampkarze na start z 3 punktami!

  • autor: Luk1313, 2017-04-01 14:43

Grom Poczesna

4 (4):(0) 2

Płomień Kuźnica Marianowa

 

Bramki dla Gromu:

1:0 - Szymon Kaźmierczak (Karny)

2:0 - Piotr Kita (Wiktoria Pietrajczuk)

3:0 - Daniel Podlejski (Dominik Pietrajczuk)

4:0 - Daniel Podlejski (Dominik Pietrajczuk)

Relacja w rozwinięciu...


Sparingowo (Trampkarze)

  • autor: Luk1313, 2017-03-26 13:44

Unia Rędziny

5 (4):(1) 2

Grom Poczesna

 

Bramki dla Gromu:

3:1 - Dominik Pietrajczuk (Igor Strąk)

4:2 - Daniel Podlejski (Dominik Pietrajczuk)

W meczu zaprezentowali się:

Piotr Cierniak, Grzegorz Dekiela, Jakub Lip, Jakub Szymczyk, Patryk Grochowina, Bartłomiej Kita, Nikodem Kupczyk, Szymon Kaźmierczak, Daniel Podlejski, Wiktoria Pietrajczuk, Dominik Pietrajczuk, Igor Strąk i Dominik Wąsiński.

Relacja w rozwinięciu...


Sparingowo

  • autor: Luk1313, 2017-03-25 17:45

Grom Poczesna

1 (0):(0) 0

Błękitni Herby

 

Bramki dla Gromu:

1:0 - Bartłomiej Kędzia (Patryk Kamiński)

W meczu zaprezentowali się:

Mateusz Bielawski, Jakub Warzyn, Bartosz Kaźmierczak, Jacek Sady, Patryk Kłoda, Aureliusz Nierobiś, Łukasz Ujma, Krzysztof Schab, Radosław Skrzypczak, Damian Tomala, Mateusz Krakowian, Piotr Krzemiński, Przemysław Wojtasik, Mateusz Żukiewicz, Patryk Kamiński, Mateusz Ślęzak, Bartłomiej Kędzia, Bartosz Caban i Mateusz Kaźmierczak.

Dziękujemy tym którzy pomogli przygotować boisko i szatnie do sparingu.


Sparingowo

  • autor: Luk1313, 2017-03-18 18:24

Huragan Jezioro

8(7):(0)4

Grom Poczesna

 

Bramki dla Gromu:

7:1 - Aureliusz Nierobiś (Bartosz Kaźmierczak)

7:2 - Bartłomiej Kędzia (Bartosz Kaźmierczak)

8:3 - Bartłomiej Kędzia

8:4 - Mateusz Kaźmierczak

W meczu zaprezentowali się:

Mateusz Bielawski, Jakub Warzyn, Bartosz Kaźmierczak, Jacek Sady, Patryk Kłoda, Aureliusz Nierobiś, Łukasz Ujma, Bartłomiej Kędzia, Bartosz Caban i Mateusz Kaźmierczak.

Gościnnie - Szymon Janicki i Kamil Drynda


Sparingowo

  • autor: Luk1313, 2017-03-15 23:07

Ruch Kochanowice

6(2):(3)4

Grom Poczesna

 

Bramki dla Gromu:

2:1 - Piotr Krzemiński

2:2 - Mateusz Żukiewicz (Łukasz Ujma)

2:3 - Bartosz Caban (Bartosz Kaźmierczak)

6:4 - Damian Tomala (Bartłomiej Kędzia)

W meczu zaprezentowali się:

Jakub Warzyn, Bartosz Kaźmierczak, Jacek Sady, Przemysław Wojtasik, Mateusz Żukiewicz, Aureliusz Nierobiś, Łukasz Ujma, Adrian Bartnik, Patryk Kamiński, Damian Tomala, Mateusz Ślęzak, Bartłomiej Kędzia, Bartosz Caban, Mateusz Krakowian i Piotr Krzemiński.

Gościnnie - Rafał Świderski


Sparingowo

  • autor: Sadsey, 2017-03-12 17:54

Iskra Mokrzesz

3(3):(2)2

Grom Poczesna

 

Bramki dla Gromu:

1:1 - Łukasz Ujma (Piotr Krzemiński)

1:2 - Jakub Wawrzyn (Patryk Kamiński)

W meczu zaprezentowali się:

Jakub Warzyn, Bartosz Kaźmierczak, Jacek Sady, Przemysław Wojtasik, Mateusz Żukiewicz, Mateusz Kaźmierczak, Aureliusz Nierobiś, Łukasz Ujma, Krzysztof Schab, Radosław Skrzypczak, Patryk Kamiński, Damian Tomala, Bartosz Caban i Piotr Krzemiński.


Sparingowo (Trampkarze)

  • autor: Luk1313, 2017-03-07 15:25

Polonia Poraj 3 (1) : (5) 15 Grom Poczesna

Bartłomiej Kita - 8 bramek i 4 asysty

Jakub Szymczyk - 5 bramek

Wiktoria Pietrajczuk - 1 bramka i 3 asysty

Nikodem Kupczyk - 1 bramka i 4 asysty

Daniel Podlejski - 3 asysty

Mecz na zasadzie 2x35 minut.


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

GROM Poczesna Orły Kusięta
GROM Poczesna   Orły Kusięta
2017-05-03, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
KS Kotowice 1:8 KS Złoty Potok
Alkas Aleksandria 3:1 Orły Kusięta
ULKS Będusz 4:0 MKS II Myszków
GROM Poczesna 1:4 Unia Masłońskie

Tabela ligowa

B-klasa » Częstochowa II
1. Alkas Aleksandria Alkas Aleksandria 22 bz
2. Unia Masłońskie Unia Masłońskie 19 bz
3. Lelovia Lelów Lelovia Lelów 18 bz
4. KS Złoty Potok KS Złoty Potok 16 bz
5. ULKS Będusz ULKS Będusz 10 plus
6. KS Kotowice KS Kotowice 9 minus
7. GROM Poczesna GROM Poczesna 5 plus
8. Orły Kusięta Orły Kusięta 5 minus
9. MKS II Myszków MKS II Myszków 0 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
KS Złoty Potok - MKS II Myszków
ULKS Będusz - Unia Masłońskie
GROM Poczesna - Orły Kusięta
Lelovia Lelów - KS Kotowice

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.