GKS Grom - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 B - klasa
  • 2018-09-16 TRENING
  • 2018-09-07 B - klasa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Warta Myszków - KS Kotowice 0:5
  • Siedlec Duży Gniazdów - Lelovia Lelów 4:2
  • Iskra Mokrzesz - Unia Masłońskie 0:4
  • MKS II Myszków - Mała Panew Cynków 1:2
  • Polonia II Poraj - Warta II Mstów 2:2
  •        

Ostatnie spotkanie

KS KotowiceGrom Poczesna
KS Kotowice 10:1 Grom Poczesna
2018-09-08, 17:00:00
    relacja »

Treningi i mecze

TRENINGI

SENIORZY

WTOREK - "Orlik" Huta Stara

godzina 19:00

CZWARTEK

18:00 boisko GROM

------------------------------------------------

JUNIOR młodszy

trening WTOREK g. 18:30 

trening CZWARTEK g.18:30

( boisko GROM)

 

Przekaż 1%

ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOK'A

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Losowa galeria

Grom-Kotowice 2009
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 142, wczoraj: 324
ogółem: 1 725 909

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Klub wspierają

                    

  

 

 

 

 

Transfery

JESIEŃ 2018

*** Przychodzą:

OPIŁKA Krystian - Olimpia Huta Stara

KRAWCZYK Paweł - SOKÓŁ Olsztyn

ROSA Wojciech - AJAKS Częstochowa

MALINOWSKI Łukasz - POLONIA Biała

ZASŁONA Paweł - Olimpia Huta Stara

DOBOSZ Mateusz - wznowił treningi

*** Odchodzą :

KRZEMIŃSKI Piotr - wypożyczenie KAMIENICA POLSKA

KRAKOWIAN Mateusz - wypożyczenie KAMIENICA POLSKA

___________________________________________________________

JESIEŃ 2014

Przychodzą:

Adam Studnicki - KS Stradom

Krzysztof Szczęsny - LKS Kamienica Polska

Artur Szczęsny - LKS Kamienica Polska

Kamil Szymczak - LKS Kamienica Polska

Jakub Grzyb - LKS Kamienica Polska

Damian Caban - LKS Kamienica Polska

Dawid Rak - LKS Kamienica Polska

Daniel Jabłoński - wolny zawodnik ostatnio LKS Kamienica Polska

Krystian Kulasek - wznowił treningi

Kamil Mrożek - drużyna juniorów

Odchodzą:

Paweł Krawczyk - Sokół Olsztyn

Michał Wrzosowski - LKS Kamienica Polska

Zbigniew Zdunek - Orzeł Kiedrzyn

Mariusz Kuziorowicz - nie wznowił treningów

Patryk Mróz - nie wznowił treningów

Arkadiusz Smoleń - kontuzja

 

WIOSNA 2014

Przychodzą:

Piaszczyk Przemysław - Unia Rędziny

Mróz Patryk - wolny zawodnik ostatnio Salos Częstochowa

Zbigniew Zdunek - Orzeł Kiedrzyn

Odchodzą:

Kulasek Krystian - kontuzja

Pietrusiewicz Damian - Olimpia Huta Stara

Stachera Tomasz - nie wznowił treningów

Błaszczyk Maciej - nie wznowił treningów

Sedlaczek Karol - nie wznowił treningów

Mesjasz Paweł - nie wznowił treningów

 

JESIEŃ 2013

Przychodzą:

Wrzosowski Michał - LKS Kamienica Polska (wypożyczenie)

Binek Szymon - wolny transfer (ostatnio Ajaks Częstochowa)

Frej Jacek - wolny transfer (ostatnio Dąbrowianka Dąbrowa Zielona)

Kaźmierczak Jakub - niezrzeszony

Masłoń Tomasz - drużyna juniorów

Stolarski Patryk - drużyna juniorów

Dobosz Mateusz - drużyna juniorów

Odchodzą:

Stachera Tomasz - Unia Rędziny (wypożyczenie)

Piaszczyk Przemysław - Unia Rędziny (wypożyczenie)

Pietrusiewicz Damian - Unia Rędziny (wypożyczenie)

Kopaczewski Krzysztof - transfer definitywny Olimpia Huta Stara

Kopaczewski Adam - nie wznowił treningów

Janczyk Paweł - wyjazd za granicę

Żukiewicz Mateusz - Olimpia Huta Stara

Minkina Robert - nie wznowił treningów

 

WIOSNA 2013

Przychodzą:

Krawczyk Paweł - Orzeł Kiedrzyn

Sedlaczek Karol - Orzeł Kiedrzyn

Piaszczyk Przemysław - Orzeł Kiedrzyn

Mesjasz Paweł - wznowił treningi

Błaszczyk Maciej - LKS Kamienica Polska

Rosa Wojciech - Bolesław Bukowno (A Klasa Olkusz)

Pietrusiewicz Damian - Junior Szarlejka

Odchodzą:

Marciniec Krzysztof - Transfer definitywny Olimpia Huta Stara

Kopaczewski Krzysztof - wypożyczenie Olimpia Huta Stara

Major Adam - LKS Kamienica Polska juniorzy

Szkudlarek Mariusz - nie wznowił treningów

 

JESIEŃ 2012

Przychodzą:

Kuziorowicz Mariusz - Olimpia Huta Stara

Minkina Robert - drużyna juniorów

Żukiewicz Mateusz - drużyna juniorów

Major Adam - drużyna juniorów

Odchodzą:

Marciniec Krzysztof - wypożyczenie Olimpia Huta Stara

Mraz Kamil - nie wznowił treningów

Zasłona Paweł - nie wznowił treningów

Sokołowski Tomasz - nie wznowił treningów

Łagodziński Jakub - rezygnacja z gry

Tyfel Tomasz - kontuzja

 

WIOSNA 2012

Przychodzą:

Tyfel Tomasz - Grom Cykarzew

Odchodzą:

Kowalczyk Rafał - kontuzja

Kuziorowicz Adam - nie wznowił treningów

Wywiał Piotr - kontuzja

Parkitny Daniel - nie wznowił treningów

Strąk Mateusz - nie wznowił treningów

 

JESIEŃ 2011

Przychodzą:

Marciniec Krzysztof - powrót z wypożyczenia Raków Częstochowa

Kowalczyk Rafał - wznowił treningi po kontuzji

Kulask Krystian - drużyna juniorów

Sokołowski Tomasz - wznowił treningi po kontuzji

Zasłona Paweł - wznowił treningi

Strąk Mateusz - wznowił treningi

Janczyk Paweł - niezrzeszony

Parkitny Daniel -wolny transfer(ostatnio Victoria Częstochowa)

Odchodzą:

Kłoda Patryk - powrót po wypożyczeniu

Kłoda Robert - Olimpia Huta Stara

Kokot Marcin - nie wznowił treningów

Wrzosowski Michał - LKS Kamienica Polska

Caban Bartosz - LKS Kamienica Polska

 

WIOSNA 2011

Przychodzą:

Kłoda Patryk - wypożyczenie Olimpia Huta Stara                                                                                                        Wrzosowski Michał - drużyna juniorów                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Odchodzą:

Marciniec Krzysztof - wypożyczenie Raków II Częstochowa                                                                                                  Kowalczyk Rafał - kontuzja                                                                                                                                                            Żak Kamil - kontuzja                                                                                                                                                    Kaźmierczak Bartosz II - nie wznowił treningów                                                                                                                      Strąk Mateusz - nie wznowił treningów                                                                                                                                       Zasłona Paweł - nie wznowił treningów                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

JESIEŃ 2010

Przychodzą:

Wywiał Piotr - transfer definitywny Olimpia Huta Stara

Stachera Tomasz - wolny transfer (ostatnio Warta Działoszyn)

Żak Adrian - Polonia Poraj

Kokot Marcin - wolny transfer (ostatnio Płomień Czarny Las)

Ujma Łukasz - drużyna juniorów

Łagodziński Jakub - niezrzeszony

Kłoda Robert - niezrzeszony

Odchodzą:

Piwek Piotr - powrót z wypożyczenia Olimpia Huta Stara

Sokołowski Tomasz - kontuzja

Szyja Rafał - kontuzja

 

WIOSNA 2010

Przychodzą:

Klyta Tadeusz - wolny transfer

Piwek Piotr - Olimpia Huta Stara (wypożyczenie)

Wywiał Piotr - Olimpia Huta Stara (wypożyczenie)

Jelonek Piotr - Olimpia Huta Stara

 

JESIEŃ 2009

Przychodzą:

Nocoń Rafał - Olimpia Huta Stara
Ujma Sylwester - Olimpia Huta Stara
Kowalczyk Rafał - Olimpia Huta Stara
Mrożek Marcin - Olimpia Huta Stara
Mesjasz Paweł - wolny transfer
Kaźmierczak Bartosz I - wolny transfer
Marciniec Krzysztof - wolny transfer

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

Grom PoczesnaWarta Myszków
Grom Poczesna   Warta Myszków
2018-09-23, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Warta Myszków 0:5 KS Kotowice
Siedlec Duży Gniazdów 4:2 Lelovia Lelów
Iskra Mokrzesz 0:4 Unia Masłońskie
MKS II Myszków 1:2 Mała Panew Cynków
Polonia II Poraj 2:2 Warta II Mstów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Mała Panew Cynków - Polonia II Poraj
Unia Masłońskie - MKS II Myszków
Lelovia Lelów - Iskra Mokrzesz
KS Kotowice - Siedlec Duży Gniazdów
Grom Poczesna - Warta Myszków

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.