GKS Grom - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Grom PoczesnaMała Panew Cynków
Grom Poczesna 2:4 Mała Panew Cynków
2018-11-04, 13:00:00
    relacja »

Treningi i mecze

TRENINGI

SENIORZY

WTOREK - "Orlik" Huta Stara

godzina 19:00

CZWARTEK

17:00 boisko GROM

------------------------------------------------

JUNIOR młodszy

trening WTOREK g. 17:00

trening CZWARTEK g.17:00

( boisko GROM)

 

Przekaż 1%

ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOK'A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Losowa galeria

Warta - GROM 2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 21, wczoraj: 188
ogółem: 1 736 889

statystyki szczegółowe

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Klub wspierają

                    

  

 

 

 

 

Statystyki indywidualne

Czas gry

1. Kłoda Patryk
Kłoda Patryk 810 minut
2. Krawczyk Paweł
Krawczyk Paweł 780 minut
3. Kaźmierczak Bartosz I
Kaźmierczak Bartosz I 720 minut
4. Mrożek Marcin
Mrożek Marcin 714 minut
5. Pijanka Łukasz
Pijanka Łukasz 675 minut
6. Zdunek Zbigniew
Zdunek Zbigniew 660 minut
7. Kaźmierczak Mateusz
Kaźmierczak Mateusz 630 minut
8. Opiłka Krystian
Opiłka Krystian 630 minut
9. Rosa Wojciech
Rosa Wojciech 630 minut
10. Wawrzyn Jakub
Wawrzyn Jakub 510 minut
11. Bielawski Mateusz
Bielawski Mateusz 405 minut
12. Rogacz Adam
Rogacz Adam 373 minut
13. Kamiński Patryk
Kamiński Patryk 362 minut
14. Malinowski Łukasz
Malinowski Łukasz 355 minut
15. Ostrowski Jakub
Ostrowski Jakub 295 minut
16. Żak Adrian
Żak Adrian 281 minut
17. Chwist Damian
Chwist Damian 240 minut
18. Radek Jakub
Radek Jakub 225 minut
19. Żukiewicz Mateusz
Żukiewicz Mateusz 210 minut
20. Dobosz Mateusz
Dobosz Mateusz 180 minut
21. Kłoda Robert
Kłoda Robert 105 minut
22. Zasłona Paweł
Zasłona Paweł 65 minut

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
KS Kotowice 0:2 Unia Masłońskie
Grom Poczesna 2:4 Mała Panew Cynków
Warta Myszków 4:0 Warta II Mstów
Siedlec Duży Gniazdów 3:3 Polonia II Poraj
Iskra Mokrzesz 3:5 MKS II Myszków

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.