GKS Grom - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

GROM Poczesna Warta Myszków
GROM Poczesna 1:1 Warta Myszków
2018-05-19, 17:00:00
    relacja »

Treningi i mecze

TRENINGI

SENIORZY

WTOREK - "Orlik" Huta Stara

CZWARTEK - boisko GROM

------------------------------------------------

TRAMPKARZE

Zapraszamy wszystkich chętnych z roczników 2003/2004 i młodszych!!!

Poniedziałek (17.00)

Czwartek (17.00)

Przekaż 1%

ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOK'A

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Losowa galeria

Sparta-GROM \"TS\"
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 138, wczoraj: 151
ogółem: 1 703 847

statystyki szczegółowe

Kalendarium

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

Klub wspierają

                    

  

 

 

 

 

Statystyki indywidualne

Czas gry

1. Kłoda Patryk
Kłoda Patryk 1485 minut
2. Kaźmierczak Mateusz
Kaźmierczak Mateusz 1310 minut
3. Żukiewicz Mateusz
Żukiewicz Mateusz 1270 minut
4. Kaźmierczak Bartosz I
Kaźmierczak Bartosz I 1130 minut
5. Kędzia Bartłomiej
Kędzia Bartłomiej 1094 minut
6. Rogacz Adam
Rogacz Adam 953 minut
7. Wojtasik Przemysław
Wojtasik Przemysław 935 minut
8. Wawrzyn Jakub
Wawrzyn Jakub 848 minut
9. Caban Bartosz
Caban Bartosz 816 minut
10. Krzemiński Piotr
Krzemiński Piotr 797 minut
11. Zdunek Zbigniew
Zdunek Zbigniew 720 minut
12. Krakowian Mateusz
Krakowian Mateusz 633 minut
13. Mrożek Marcin
Mrożek Marcin 582 minut
14. Ujma Łukasz
Ujma Łukasz 575 minut
15. Bielawski Mateusz
Bielawski Mateusz 540 minut
16. Żak Adrian
Żak Adrian 533 minut
17. Ligus Dawid
Ligus Dawid 488 minut
18. Kamiński Patryk
Kamiński Patryk 486 minut
19. Radek Jakub
Radek Jakub 484 minut
20. Pijanka Łukasz
Pijanka Łukasz 450 minut
21. Kruk Łukasz
Kruk Łukasz 438 minut
22. Kłoda Robert
Kłoda Robert 387 minut
23. Bielak Łukasz
Bielak Łukasz 360 minut
24. Gagat Jakub
Gagat Jakub 334 minut
25. Ślęzak Mateusz
Ślęzak Mateusz 276 minut
26. Charkowski Jakub
Charkowski Jakub 276 minut
27. Skrzypczak Radosław
Skrzypczak Radosław 235 minut
28. Chwist Damian
Chwist Damian 110 minut
29. Mrożek Kamil
Mrożek Kamil 102 minut
30. Ujma Sylwester
Ujma Sylwester 88 minut
31. Wireński Norbert
Wireński Norbert 75 minut

Najbliższe spotkanie

MKS II MyszkówGROM Poczesna
MKS II Myszków   GROM Poczesna
2018-05-27, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
GROM Poczesna 1:1 Warta Myszków
KS Kotowice 2:0 MKS II Myszków
Lelovia Lelów Ajaks Częstochowa
Unia Masłońskie Lot Konopiska

Tabela ligowa

B-klasa » Częstochowa II
1. Ajaks Częstochowa 44 bz
2. Lot Konopiska 42 bz
3. Unia Masłońskie 40 bz
4. Lelovia Lelów 29 bz
5. KS Kotowice 27 bz
6. GROM Poczesna 19 bz
7. Orły Kusięta 18 bz
8. Warta Myszków 13 bz
9. MKS II Myszków 12 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Lot Konopiska - Lelovia Lelów
Ajaks Częstochowa - KS Kotowice
MKS II Myszków - GROM Poczesna
Warta Myszków - Orły Kusięta

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. cygano17 31
2. ftb2user_1504180224. 26
3. Pat5901 22
4. sadsey 21
5. Luk1313 18
6. maximus6 4