GKS Grom - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2020-07-16 SPARING
  • 2020-07-14 SPARING
  • 2020-06-25 SPARING
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa - MAŁA PANEW Cynków 3:0
  • MKS II Myszków - WARTA II Mstów 0:0
  • ORŁY Kusięta - LELOVIA Lelów 6:4
  • WARTA Myszków - GROM Poczesna 2:0
  • DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona - POGOŃ Blachownia 1:1
  •        

Ostatnie spotkanie

BŁEKITNI HerbyGROM Poczesna
BŁEKITNI Herby 3:2 GROM Poczesna
2020-07-11, 13:30:00
     
mecz towarzyski

TRENINGI

TRENINGI

 

GRUPA 

DZIECIĘCA

 

(treningi zawieszone) 

 

SENIORZY

 

     PONIEDZIAŁEK

"ORLIK"

Huta Stara

  godz. 18:30

 

      ŚRODA

"ORLIK"

Huta Stara 

   godz. 20:00

 

------------------------------------------------

Przekaż 1%

ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOK'A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Losowa galeria

KS Złoty Potok 1-4 Grom Poczesna
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 11 gości

dzisiaj: 209, wczoraj: 617
ogółem: 2 100 231

statystyki szczegółowe

Kalendarium

27

02-2021

sobota

28

02-2021

niedziela

01

03-2021

pon.

02

03-2021

wtorek

03

03-2021

środa

04

03-2021

czwartek

05

03-2021

piątek

Klub wspierają

                    

  

 

 

 

 

 

 

 

TERMINARZ Klasa B gr. II

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-08-31 POGOŃ Blachownia 1:2 WARTA II Mstów zobacz ›
2019-09-01 GROM Poczesna 0:0 PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa relacja ›
2019-09-01 MAŁA PANEW Cynków 6:0 DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona zobacz ›
2019-09-01 LELOVIA Lelów 2:2 WARTA Myszków zobacz ›
2019-09-01 MKS II Myszków 2:2 ORŁY Kusięta zobacz ›
2019-09-07 POGOŃ Blachownia 0:0 MAŁA PANEW Cynków zobacz ›
2019-09-08 PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa 4:2 LELOVIA Lelów zobacz ›
2019-09-08 WARTA Myszków 1:4 MKS II Myszków zobacz ›
2019-09-08 WARTA II Mstów 5:1 ORŁY Kusięta zobacz ›
2019-09-08 GROM Poczesna 2:0 DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona relacja ›
2019-09-15 ORŁY Kusięta 0:1 WARTA Myszków zobacz ›
2019-09-15 GROM Poczesna 3:1 POGOŃ Blachownia relacja ›
2019-09-15 MAŁA PANEW Cynków 2:0 WARTA II Mstów zobacz ›
2019-09-15 MKS II Myszków 5:1 PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa zobacz ›
2019-09-15 LELOVIA Lelów 6:1 DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona zobacz ›
2019-09-21 POGOŃ Blachownia 5:3 LELOVIA Lelów zobacz ›
2019-09-22 DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona 1:1 MKS II Myszków zobacz ›
2019-09-22 WARTA II Mstów 4:2 WARTA Myszków zobacz ›
2019-09-22 MAŁA PANEW Cynków 4:3 GROM Poczesna relacja ›
2019-09-22 PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa 6:0 ORŁY Kusięta zobacz ›
2019-09-29 LELOVIA Lelów 1:6 MAŁA PANEW Cynków zobacz ›
2019-09-29 GROM Poczesna 2:2 WARTA II Mstów relacja ›
2019-09-29 MKS II Myszków 2:1 POGOŃ Blachownia zobacz ›
2019-09-29 ORŁY Kusięta 1:2 DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona zobacz ›
2019-09-29 WARTA Myszków 1:5 PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa zobacz ›
2019-10-05 WARTA II Mstów 2:6 PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa zobacz ›
2019-10-06 LELOVIA Lelów 3:2 GROM Poczesna relacja ›
2019-10-06 POGOŃ Blachownia 5:1 ORŁY Kusięta zobacz ›
2019-10-06 MAŁA PANEW Cynków 5:4 MKS II Myszków zobacz ›
2019-10-06 DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona 5:1 WARTA Myszków zobacz ›
2019-10-12 WARTA Myszków 2:3 POGOŃ Blachownia zobacz ›
2019-10-13 LELOVIA Lelów 4:3 WARTA II Mstów zobacz ›
2019-10-13 PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa 3:0 DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona zobacz ›
2019-10-13 MKS II Myszków 1:2 GROM Poczesna relacja ›
2019-10-13 ORŁY Kusięta 0:2 MAŁA PANEW Cynków zobacz ›
2019-10-20 LELOVIA Lelów 2:8 MKS II Myszków zobacz ›
2019-10-20 GROM Poczesna 3:1 ORŁY Kusięta relacja ›
2019-10-20 POGOŃ Blachownia 1:1 PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa zobacz ›
2019-10-20 MAŁA PANEW Cynków 9:1 WARTA Myszków zobacz ›
2019-10-20 WARTA II Mstów 6:2 DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona zobacz ›
2019-10-26 PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa 3:0 MAŁA PANEW Cynków zobacz ›
2019-10-26 WARTA Myszków 2:0 GROM Poczesna relacja ›
2019-10-27 MKS II Myszków 0:0 WARTA II Mstów zobacz ›
2019-10-27 ORŁY Kusięta 6:4 LELOVIA Lelów zobacz ›
2019-10-27 DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona 1:1 POGOŃ Blachownia zobacz ›
10  2020-04-19 PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa GROM Poczesna 15:00
10  2020-04-19 WARTA II Mstów POGOŃ Blachownia 15:00
10  2020-04-19 DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona MAŁA PANEW Cynków 15:00
10  2020-04-19 WARTA Myszków LELOVIA Lelów 15:00
10  2020-04-19 ORŁY Kusięta MKS II Myszków 15:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-08-04 SOKÓŁ Olsztyn 7:0 GROM Poczesna zobacz ›
2019-08-11 GROM Poczesna 3:1 PŁOMIEŃ Borowe zobacz ›
2019-08-18 MAŁA PANEW Cynków 5:2 GROM Poczesna zobacz ›
2020-02-23 RUCH Kochanowice 1:0 GROM Poczesna zobacz ›
2020-02-29 BŁEKITNI Herby 0:0 GROM Poczesna zobacz ›
2020-03-08 KS Kotowice 3:3 GROM Poczesna zobacz ›
2020-03-15 UNIA Masłońskie GROM Poczesna 11:00
2020-06-14 ORKAN Rzerzęczyce 2:2 GROM Poczesna zobacz ›
2020-06-27 KS Kotowice 3:1 GROM Poczesna zobacz ›
2020-07-11 BŁEKITNI Herby 3:2 GROM Poczesna zobacz ›
2020-07-19 GKS II Koziegłowy GROM Poczesna 14:00
2020-08-02 TAJFUN Harbułtowice GROM Poczesna 14:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa 3:0 MAŁA PANEW Cynków
MKS II Myszków 0:0 WARTA II Mstów
ORŁY Kusięta 6:4 LELOVIA Lelów
WARTA Myszków 2:0 GROM Poczesna
DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona 1:1 POGOŃ Blachownia

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa - GROM Poczesna
WARTA II Mstów - POGOŃ Blachownia
DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona - MAŁA PANEW Cynków
WARTA Myszków - LELOVIA Lelów
ORŁY Kusięta - MKS II Myszków

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.