GKS Grom - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Grom PoczesnaMała Panew Cynków
Grom Poczesna 2:4 Mała Panew Cynków
2018-11-04, 13:00:00
    relacja »

Treningi i mecze

TRENINGI

SENIORZY

WTOREK - "Orlik" Huta Stara

godzina 19:00

CZWARTEK

17:00 boisko GROM

------------------------------------------------

JUNIOR młodszy

trening WTOREK g. 17:00

trening CZWARTEK g.17:00

( boisko GROM)

 

Przekaż 1%

ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOK'A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Losowa galeria

Trampkarze Starsi - Turniej w Szczekocinach
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 87, wczoraj: 27
ogółem: 1 745 742

statystyki szczegółowe

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Klub wspierają

                    

  

 

 

 

 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-10-21 Pilica Koniecpol Amator Golce 10:00
2018-10-21 Metal Rzeki Wielkie Unia Rędziny 10:00
2018-10-21 Grom Poczesna Naprzód Ostrowy 10:00
2018-10-20 Warta Myszków Płomień Czarny Las 10:00
2018-10-20 Polonia-Unia Widzów Olimpia Truskolasy 10:00
2018-10-14 Płomień Czarny Las Grom Poczesna 10:00
2018-10-14 Naprzód Ostrowy 1:1 Polonia-Unia Widzów zobacz ›
2018-10-14 Amator Golce 1:1 Warta Myszków zobacz ›
2018-10-13 Unia Rędziny 2:2 Pilica Koniecpol zobacz ›
2018-10-13 Olimpia Truskolasy 6:0 Metal Rzeki Wielkie zobacz ›
2018-10-07 Pilica Koniecpol 0:1 Metal Rzeki Wielkie zobacz ›
2018-10-07 Naprzód Ostrowy 4:1 Olimpia Truskolasy zobacz ›
2018-10-07 Grom Poczesna 7:0 Amator Golce zobacz ›
2018-10-06 Warta Myszków 3:2 Unia Rędziny zobacz ›
2018-10-06 Polonia-Unia Widzów 1:0 Płomień Czarny Las zobacz ›
2018-09-30 Unia Rędziny 2:2 Grom Poczesna zobacz ›
2018-09-30 Płomień Czarny Las 2:2 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2018-09-30 Amator Golce 1:5 Polonia-Unia Widzów zobacz ›
2018-09-30 Metal Rzeki Wielkie 0:0 Warta Myszków zobacz ›
2018-09-29 Olimpia Truskolasy 3:0 Pilica Koniecpol zobacz ›
2018-09-23 Płomień Czarny Las 1:4 Olimpia Truskolasy zobacz ›
2018-09-23 Naprzód Ostrowy 3:0 Amator Golce zobacz ›
2018-09-23 Grom Poczesna 2:1 Metal Rzeki Wielkie zobacz ›
2018-09-22 Warta Myszków 5:0 Pilica Koniecpol zobacz ›
2018-09-22 Polonia-Unia Widzów 2:1 Unia Rędziny zobacz ›
2018-09-16 Metal Rzeki Wielkie 1:1 Polonia-Unia Widzów zobacz ›
2018-09-16 Amator Golce 1:3 Płomień Czarny Las zobacz ›
2018-09-15 Pilica Koniecpol 2:1 Grom Poczesna zobacz ›
2018-09-15 Olimpia Truskolasy 4:3 Warta Myszków zobacz ›
2018-09-15 Unia Rędziny 4:1 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2018-09-09 Polonia-Unia Widzów 1:1 Pilica Koniecpol zobacz ›
2018-09-09 Płomień Czarny Las 3:0 Unia Rędziny zobacz ›
2018-09-09 Grom Poczesna 3:1 Warta Myszków zobacz ›
2018-09-09 Amator Golce 1:8 Olimpia Truskolasy zobacz ›
2018-09-09 Naprzód Ostrowy 5:1 Metal Rzeki Wielkie zobacz ›
2018-09-03 Metal Rzeki Wielkie 5:3 Płomień Czarny Las zobacz ›
2018-09-02 Warta Myszków 3:2 Polonia-Unia Widzów zobacz ›
2018-09-02 Unia Rędziny 2:0 Amator Golce zobacz ›
2018-09-02 Olimpia Truskolasy 7:1 Grom Poczesna zobacz ›
2018-09-01 Pilica Koniecpol 0:3 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2018-10-28 Płomień Czarny Las Pilica Koniecpol 10:00
2018-10-28 Amator Golce Metal Rzeki Wielkie 10:00
2018-10-28 Unia Rędziny Olimpia Truskolasy 10:00
2018-10-28 Polonia-Unia Widzów Grom Poczesna 10:00
2018-10-28 Naprzód Ostrowy Warta Myszków 10:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
KS Kotowice 0:2 Unia Masłońskie
Grom Poczesna 2:4 Mała Panew Cynków
Warta Myszków 4:0 Warta II Mstów
Siedlec Duży Gniazdów 3:3 Polonia II Poraj
Iskra Mokrzesz 3:5 MKS II Myszków

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.