GKS Grom - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2020-07-16 SPARING
  • 2020-07-14 SPARING
  • 2020-06-25 SPARING
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa - MAŁA PANEW Cynków 3:0
  • MKS II Myszków - WARTA II Mstów 0:0
  • ORŁY Kusięta - LELOVIA Lelów 6:4
  • WARTA Myszków - GROM Poczesna 2:0
  • DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona - POGOŃ Blachownia 1:1
  •        

Ostatnie spotkanie

BŁEKITNI HerbyGROM Poczesna
BŁEKITNI Herby 3:2 GROM Poczesna
2020-07-11, 13:30:00
     
mecz towarzyski

TRENINGI

TRENINGI

 

GRUPA 

DZIECIĘCA

 

(treningi zawieszone) 

 

SENIORZY

 

     PONIEDZIAŁEK

"ORLIK"

Huta Stara

  godz. 18:30

 

      ŚRODA

"ORLIK"

Huta Stara 

   godz. 20:00

 

------------------------------------------------

Przekaż 1%

ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOK'A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Losowa galeria

Warta 0-7 Grom
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 9 gości

dzisiaj: 286, wczoraj: 617
ogółem: 2 100 308

statystyki szczegółowe

Kalendarium

27

02-2021

sobota

28

02-2021

niedziela

01

03-2021

pon.

02

03-2021

wtorek

03

03-2021

środa

04

03-2021

czwartek

05

03-2021

piątek

Klub wspierają

                    

  

 

 

 

 

 

 

 

Relacja spotkania

herb MAŁA PANEW Cynków
4:3
herb GROM Poczesna
MAŁA PANEW Cynków   GROM Poczesna

2019-09-22, 16:30

Czas spotkania: 90 min.

herb GROM Poczesna Informacje o kadrze GROM Poczesna

1. Mateusz BIELAWSKI   
2. Piotr WYWIAŁ  zmiana 45" Adrian BARTNIK   
3. Patryk KŁODA   
4. Marcin MROŻEK   
5. Zbigniew ZDUNEK   
6. Mateusz GRZYB   
7. Dawid LIGUS bramka   
8. Bartosz KAŹMIERCZAK bramka  (2 asysty)  zmiana 59" Łukasz MALINOWSKI   
9. Mateusz ŻUKIEWICZ kapitan   
10. Michał WRZOSOWSKI  (1 asysta)  zmiana 66" Dominik PIETRAJCZUK   
11. Krystian KULASEK bramka  zmiana 75" Bartosz CABAN   

herb GROM Poczesna Zawodnicy rezerwowi GROM Poczesna

1. Jakub OSTROWSKI   
2. Patryk PUCHAŁA   

herb GROM Poczesna Prezentacja graficzna składu drużyny GROM Poczesna


Mateusz BIELAWSKI
Marcin MROŻEK
Zbigniew ZDUNEK
zmiana
Bartosz KAŹMIERCZAK
Łukasz MALINOWSKI
zmiana
Krystian KULASEK
Bartosz CABAN
Patryk KŁODA
zmiana
Piotr WYWIAŁ
Adrian BARTNIK
Mateusz ŻUKIEWICZ
zmiana
Michał WRZOSOWSKI
Dominik PIETRAJCZUK
Dawid LIGUS
Mateusz GRZYB

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa 3:0 MAŁA PANEW Cynków
MKS II Myszków 0:0 WARTA II Mstów
ORŁY Kusięta 6:4 LELOVIA Lelów
WARTA Myszków 2:0 GROM Poczesna
DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona 1:1 POGOŃ Blachownia

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa - GROM Poczesna
WARTA II Mstów - POGOŃ Blachownia
DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona - MAŁA PANEW Cynków
WARTA Myszków - LELOVIA Lelów
ORŁY Kusięta - MKS II Myszków

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.