GKS Grom - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2020-07-16 SPARING
  • 2020-07-14 SPARING
  • 2020-06-25 SPARING
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa - MAŁA PANEW Cynków 3:0
  • MKS II Myszków - WARTA II Mstów 0:0
  • ORŁY Kusięta - LELOVIA Lelów 6:4
  • WARTA Myszków - GROM Poczesna 2:0
  • DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona - POGOŃ Blachownia 1:1
  •        

Ostatnie spotkanie

BŁEKITNI HerbyGROM Poczesna
BŁEKITNI Herby 3:2 GROM Poczesna
2020-07-11, 13:30:00
     
mecz towarzyski

TRENINGI

TRENINGI

 

GRUPA 

DZIECIĘCA

 

(treningi zawieszone) 

 

SENIORZY

 

     PONIEDZIAŁEK

"ORLIK"

Huta Stara

  godz. 18:30

 

      ŚRODA

"ORLIK"

Huta Stara 

   godz. 20:00

 

------------------------------------------------

Przekaż 1%

ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOK'A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Losowa galeria

Warta 0-7 Grom
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 12 gości

dzisiaj: 291, wczoraj: 617
ogółem: 2 100 313

statystyki szczegółowe

Kalendarium

27

02-2021

sobota

28

02-2021

niedziela

01

03-2021

pon.

02

03-2021

wtorek

03

03-2021

środa

04

03-2021

czwartek

05

03-2021

piątek

Klub wspierają

                    

  

 

 

 

 

 

 

 

Relacja spotkania

herb GROM Poczesna
2:2
(0:0)
herb WARTA II Mstów
GROM Poczesna   WARTA II Mstów

2019-09-29, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb GROM Poczesna Informacje o kadrze GROM Poczesna

1. Paweł ZASŁONA   
2. Dawid LIGUS bramka  kontuzja 74" Jakub PYRKOSZ   
3. Adrian ŻAK   
4. Marcin MROŻEK   
5. Patryk KŁODA   
6. Mateusz GRZYB   
7. Bartosz KAŹMIERCZAK  (1 asysta) ??ta kartka   
8. Adrian BARTNIK  zmiana 55" Dominik PIETRAJCZUK bramka   
9. Michał WRZOSOWSKI   
10. Krystian KULASEK   
11. Mateusz ŻUKIEWICZ kapitan  (1 asysta)  zmiana 65" Łukasz MALINOWSKI   

herb GROM Poczesna Prezentacja graficzna składu drużyny GROM Poczesna


Paweł ZASŁONA
Adrian ŻAK
Marcin MROŻEK
zmiana
Adrian BARTNIK
Dominik PIETRAJCZUK
Bartosz KAŹMIERCZAK
Krystian KULASEK
Patryk KŁODA
zmiana
Mateusz ŻUKIEWICZ
Łukasz MALINOWSKI
Michał WRZOSOWSKI
zmiana
Dawid LIGUS
Jakub PYRKOSZ
Mateusz GRZYB

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa 3:0 MAŁA PANEW Cynków
MKS II Myszków 0:0 WARTA II Mstów
ORŁY Kusięta 6:4 LELOVIA Lelów
WARTA Myszków 2:0 GROM Poczesna
DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona 1:1 POGOŃ Blachownia

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa - GROM Poczesna
WARTA II Mstów - POGOŃ Blachownia
DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona - MAŁA PANEW Cynków
WARTA Myszków - LELOVIA Lelów
ORŁY Kusięta - MKS II Myszków

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.