GKS Grom - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2020-07-16 SPARING
  • 2020-07-14 SPARING
  • 2020-06-25 SPARING
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa - MAŁA PANEW Cynków 3:0
  • MKS II Myszków - WARTA II Mstów 0:0
  • ORŁY Kusięta - LELOVIA Lelów 6:4
  • WARTA Myszków - GROM Poczesna 2:0
  • DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona - POGOŃ Blachownia 1:1
  •        

Ostatnie spotkanie

BŁEKITNI HerbyGROM Poczesna
BŁEKITNI Herby 3:2 GROM Poczesna
2020-07-11, 13:30:00
     
mecz towarzyski

TRENINGI

TRENINGI

 

GRUPA 

DZIECIĘCA

 

(treningi zawieszone) 

 

SENIORZY

 

     PONIEDZIAŁEK

"ORLIK"

Huta Stara

  godz. 18:30

 

      ŚRODA

"ORLIK"

Huta Stara 

   godz. 20:00

 

------------------------------------------------

Przekaż 1%

ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOK'A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Losowa galeria

Trampkarze Starsi - Turniej w Szczekocinach
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 14 gości

dzisiaj: 259, wczoraj: 617
ogółem: 2 100 281

statystyki szczegółowe

Kalendarium

27

02-2021

sobota

28

02-2021

niedziela

01

03-2021

pon.

02

03-2021

wtorek

03

03-2021

środa

04

03-2021

czwartek

05

03-2021

piątek

Klub wspierają

                    

  

 

 

 

 

 

 

 

Relacja spotkania

herb GROM Poczesna
3:1
(1:0)
herb ORŁY Kusięta
GROM Poczesna   ORŁY Kusięta

2019-10-20, 12:00

Czas spotkania: 90 min.

herb GROM Poczesna Informacje o kadrze GROM Poczesna

1. Paweł ZASŁONA   
2. Mateusz BIELAWSKI  zmiana 45" Dawid LIGUS  (1 asysta)   
3. Adrian ŻAK   
4. Marcin MROŻEK   
5. Krystian KULASEK   
6. Adrian BARTNIK bramka  zmiana 56" Patryk KŁODA bramka   
7. Mateusz GRZYB   
8. Bartosz KAŹMIERCZAK  zmiana 71" Maciej MICHALCZYK  (1 asysta)   
9. Michał WRZOSOWSKI  (1 asysta)  zmiana 82" Jakub PYRKOSZ   
10. Mateusz ŻUKIEWICZ kapitan bramka   
11. Dominik PIETRAJCZUK  zmiana 89" Patryk PUCHAŁA   

herb GROM Poczesna Prezentacja graficzna składu drużyny GROM Poczesna


zmiana
Mateusz BIELAWSKI
Dawid LIGUS
Paweł ZASŁONA
Adrian ŻAK
Marcin MROŻEK
zmiana
Adrian BARTNIK
Patryk KŁODA
zmiana
Bartosz KAŹMIERCZAK
Maciej MICHALCZYK
Krystian KULASEK
Mateusz ŻUKIEWICZ
zmiana
Michał WRZOSOWSKI
Jakub PYRKOSZ
zmiana
Dominik PIETRAJCZUK
Patryk PUCHAŁA
Mateusz GRZYB

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa 3:0 MAŁA PANEW Cynków
MKS II Myszków 0:0 WARTA II Mstów
ORŁY Kusięta 6:4 LELOVIA Lelów
WARTA Myszków 2:0 GROM Poczesna
DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona 1:1 POGOŃ Blachownia

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
PŁOMIEŃ Kuźnica Marianowa - GROM Poczesna
WARTA II Mstów - POGOŃ Blachownia
DĄBROWIANKA Dąbrowa Zielona - MAŁA PANEW Cynków
WARTA Myszków - LELOVIA Lelów
ORŁY Kusięta - MKS II Myszków

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.